Date
बिहि, बैशाख ३०, २०७८
Thu, May 13, 2021

गायक किरण सुबेदीको ‘छोरो’ सार्बजनिक (भिडियो)

युरोपमा रहेर नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा सक्रिय गायक किरण सुबेदीको आवाजमा रहेको ‘छोरो’ बोलको गीत रिलिज भएको छ। अहिलेका चर्चित निर्देशक सशान कंडेलले यो भिडियोको निर्देशन गरेका हुन । यो गीतमा स्वयम् गायकको नै शब्द संगीत रहेको छ। आमा र छोरोको कथामा तयार भएको यो भिडियो एक्दमै उत्कृष्ट भएको छ । गायक बन्ने सपना बोकि शहर छिरेको छोरोको कथामा यो भिडियो तयार पारिएको छ । भिडियोले सबैको मन छुन सफल भएको छ । यो भिडियोमा छोरोको पात्रमा प्रदिप ओझा र आमाको पात्रमा रेखा कंडेलको अभिनय रहेको छ भने दिपक गौतम, पुस्पा कन्डेलको बिशेष भुमिकामा रहेका छन । बालकलाकारमा प्रीयान्स कंडेल र प्रीन्शा कंडेलको अभिनय रहेको छ । भिडियोलाई बिकास दाहालले सम्पादन गरेका हुन भने सुरज खनालले छायांकन गरेका हुन । गायक सुबेदीको यसअघि पनि गीतहरु आइसकेका छन ।

तपाईको प्रतिक्रिया

...र यो पनि