Date
शनि, फाल्गुन २२, २०७७
Sat, March 6, 2021

भोली शनिबार १ बजे ‘३६ घण्टा’ सार्वजनिक गर्दै आशिष

लामो पर्खाइपछि गायक आशिष पोखरेलले आफ्नो दोस्रो म्युजिक भिडियो ‘३६ घण्टा’ आफ्नै अफिसिएल च्यानल आशिष पोखरेल मार्फत भोली शनिबार १ बजे सार्वजनिक गर्ने भएका छन् ।

विशेष युवा पुस्तालाई समर्पित गर्दै तयार पारिएको यस गीतमा स्वर, शब्द र संगीत स्वयम् गायक आशिष पोखरेलको रहेको छ भने पुष्प संगमले यस गीतलाई संगीत संयोजन गरेका हुन् ।

रमाइलो शैलीको भिडियोमा स्वयम गायक पोखरेल फिचर्ड छन् । विक्रान्त रेग्मीले छायांकन गरेको भिडियोलाई संदेश शाहले सम्पादन गरेका हुन् । राम प्रसाद चौधरीले कलरिङ गरेको भिडियोमा भीएफक्स बसन्त घर्ति मगरले गरेका हुन् । आरजु बैजुले कोरियोग्राफी गरेको भिडियोलाई शिशिर खातीको कन्सेप्ट र निर्देशनमा तयार पारिएको हो ।

यसघि गायक पोखरेलले के गरौं भन , ‘म गुनगुनाउछु’ र ‘सायद यसरी’ बोलको गीतहरु सार्वजनिक गरिसकेका छन । ‘३६ घण्टा’ गीतबाट दर्शक, स्रोता र मिडिया हाउसको सकारात्मक प्रतिक्रियाको अपेक्षा गायक पोख्रेलले राखेका छन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया

...र यो पनि