Date
बिहि, फाल्गुन २०, २०७७
Thu, March 4, 2021

बहु प्रतिक्षित चलचित्र ‘सेन्टी भाइरस’को युरोप राइट्स बिक्री

गौतम बुद्ध अन्तरराष्ट्रिय क्रिकेट रंगशाला निर्माण निम्ती बहु प्रतिक्षित चलचित्र ‘सेन्टी भाइरस’को ओभरसिज राइट्स खरिद गरेको नेप्सिने कम्पनीले लागी प्रर्दशन राइट्स बिक्री गरेको छ । एक करोड १५ लाखमा ओभरसिज राइटस् खरिद् गरेको यो कम्पनीले अमेरिका ,क्यानाडा ,कोरिया,मध्यपुर्बका देशहरु,र दक्षिणअफ्रिका पछि युरोपको राइट्स बिक्री गरेको हो ।सारा इभेन्ट्स इन्टरटेनमेन्ट र गुरुङ के एन एस इन्टरटेनमेन्टले धुर्मुस सुन्तलीद्वारा निर्मित ‘सेन्टी भाइरस’को युरोप राइट्स किनेको हो । बिहिबार सारा इभेन्ट्स इन्टरटेनमेन्ट र गुरुङ के एन एस इन्टरटेनमेन्टको तर्फबाट क्रमस मेघनाथ ढकाल र किरण गुरुङ तथा नेप्सिने नेपालका व्यवस्थापक दिपेन्द्र कार्की बिच चलचित्रको युरोपमा प्रर्दशन सम्झौता भएको हो । साथै यस चलचित्रको युरोपको बजार प्रबन्धकको जिम्मा सुरज कार्कीले ले लिएका छन ।
अब बहु प्रतिक्षित चलचित्र ‘सेन्टी भाइरस’को मार्चको पहिलो हप्तादेखि युरोपका विभिन्न देशहरुमा प्रदर्शन सुरु हुनेछ । रामबाबु गुरुङको निर्देशन रहेको यो चलचित्रमा सिताराम कट्टेल धुर्मुस , कुन्जना घिमिरे , दयाहाङ राइ , बुद्धि तामाङ , विल्सन बिक्रम राइ लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ । चलचित्रको एक गीत र ट्रेलरले दर्शकको मन जितिसकेको छ ।

 

 

तपाईको प्रतिक्रिया

...र यो पनि