Date
बिहि, बैशाख ३०, २०७८
Thu, May 13, 2021

धुर्मुस–सुन्तलीको ‘सेन्टी भाइरस’को खाडी मुलुकमा प्रदर्शन अधिकार बिक्री

धुर्मुस–सुन्तलीको प्रस्तुतिमा तयार भएको सिनेमा ‘सेन्टी भाइरस’को ओभरसिज राइट्स खरिद गरेको नेप्सिने कम्पनीले बिभिन्न देशहरुको लागी प्रर्दशन राइट्स बिक्रि सुरु गरेको छ । एक करोड १५ लाखमा ओभरसिज राइटस् खरिद् गरेको यो कम्पनीले अमरिकाको बिक्री पछि मध्यपुर्बका देशहरुमा बिक्रि गरेको छ । यूएइ , ओमन , कतार , बहराइन , कुवेत तथा साउदी अरवको लागी नेपाली व्यावसायी मन्दिप अधिकारीले खरिद गरेका छन् ।नेप्सिने नेपालका व्यवस्थापक दिपेन्द्र कार्की र मन्दिप अधिकारी बिच शुक्रबार खरिद बिक्रि सम्झौता भएको नेप्सिने नेपालका प्रमुख बिधान कार्कीले जानकारी दिनु भयो । मन्दिप अधिकारी नेपालका सफल होटेल व्यवसायी हुन् ।
रामबाबु गुरुङको निर्देशन रहेको यो चलचित्रमा सिताराम कट्टेल धुर्मुस , कुन्जना घिमिरे , दयाहाङ राइ , बुद्धि तामाङ , विल्सन बिक्रम राइ लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ । चलचित्रको एक गीत र ट्रेलरले दर्शकको मन जितिसकेको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

...र यो पनि