Date
मङ्ल, फाल्गुन २५, २०७७
Tue, March 9, 2021

शकुन्तलाको शब्द , ओस्कारको स्वरमा ‘मेरो देश’ सार्वजनिक [भिडियो ]

नेपाल आमाका हरेक राष्ट्र प्रेमी नेपालीहरुले रास्ट्रको लागि सोच्नु र गर्नु पर्नेबेला आएको छ, अहिलेको अवाश्यकता भनेको राष्ट्रियता हो । अमेरिकामा बसेर नेपाली गीत संगीत र देश लाई निकै माया गर्ने सुमधुर स्वरका धनी बाल कलाकार ओस्कार शर्माले सोहि कुरालाई महसुस गरेर भर्खरै मात्र मेरो देश। बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका छन ।
यस गीतमा स्वर ओस्कार शर्माको रहेको छ भने गीतका मनछुने शब्द शकुन्तला पौडेलले लेखेकी हुन् । गीतमा संगीत आलोक शर्माको रहेको छ भने गीतको संगीत संयोजन गोपाल रसाइलीले गरेका हुन् ।
नेपालको प्राकृतिक र सांस्कृतिक महत्व झल्कने गरि निरमाण गरिएको म्युजिक भिडियो आलोक शर्माको छायांकन र निर्देशनमा तयार पारिएको हो । दिन्सोन शाहले भिडियो सम्पादन गरेका हुन् । भिडियोमा ओस्कार ,सफल ,संस्कार ,सुरक्षा र आशुतोषको अभिनय रहेको छ । म्युजिक भिडियोलाई दर्शकको सकारात्मक प्रतिक्रिया प्राप्त भैरहेको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

...र यो पनि