Date
बिहि, बैशाख ३०, २०७८
Thu, May 13, 2021

सांगीतिक सिर्जनामा जम्दै गीतकार हरि उप्रेती

गीतकार हरि उप्रेती नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा लोकप्रिय हुदै गैरहेका छन्। लामो समयदेखि अमेरिकामा रहेर नेपाली गीतको सिर्जनामा रहेका उनको करिब २ दर्जन गीतहरु सार्वजनिक भैसकेका छन् भने त्यस्तै १ दर्जन जति चलचित्रको गीतहरुमा उनको सिर्जना सुन्न सकिन्छ ।
सन् २०१५ बाट औपचारिक रुपमा गीत लेख्न सुरु गरेका उनको गीतमा नेपालका ख्यातिप्राप्त गायक गायिकाको आवाज दिएका छ्न । उनले लेखेका गीतहरुले विभिन्न ५ वटा अवार्ड प्राप्त गरिसकेका छ्न । गीतलेखनको साथै समाजसेवामा त्यतिकै अग्रसर गीतकार उप्रेतीले प्रभु नारायण चौधरी फाउन्डेसनबाट रास्ट्रीय सम्मान समेत प्राप्त गरिसकेका छन । सी डि बिजय अधिकारीको सुमधुर आवाज रहेको उनको नयाँ गीत “कस्तो चलन” छिट्टै बजारमा आउदै छ । प्रहिल कार्कीको निर्देशनमा बनेको म्युजिक भिडियोको पोस्ट प्रोडक्सनको काम भैरहेको निर्देशकले जानकारी दिएका छन ।

तपाईको प्रतिक्रिया

...र यो पनि