Date
आइत, बैशाख ५, २०७८
Sun, April 18, 2021

‘नेपाल हिरो अफ ट्यालेन्ट’ हुने, कार्यक्रमको मेघा टेलिभिजनले प्रशारण गर्ने

एन्जल मिडियाको आयोजनामा ‘नेपाल हिरो अफ ट्यालेन्ट’ नामक रियालिटी शो हुने भएको छ । गायन नृत्य तथा अन्य प्रतिभालाइ समेटेर गर्न लागिएको रियालिटी शोको आइतबार राजधानीमा पत्रकार सम्मेलन गरि सम्पूर्ण जानकारी गराइयो । नेपालको विभिन्न स्थानमा लुकेर रहेका प्रतिभाहरुलाइ स्थान दिने गरि ‘नेपाल हिरो अफ ट्यालेन्ट’ गर्न लागिएको पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी गराइयो । नेपाली प्रतिभालाइ ब्यबसायिककरण मात्र नभईकन ब्यबस्थापनका साथ संरक्षण गर्न र सबै प्रतिभालाइ मनोरंजन साथ टेवा पुर्याउने बिश्वब्यापी प्रचार प्रसारमा एन्जल मिडिया लागि परेको छ ।
नेपालका सातै प्रदेश र ७७ वटै जिल्लाका प्रतिनिधित्व हुने गरि १४ वटा मुख्य स्थानमा अडिसन गराई १० हजार जनालाई अडिसनमा सहभागी गराइने कार्यक्रममा जानकारी दिइयो । अडिसन बाट छनोट भएकालाई काठमाडौँ बोलाएर जर्ज राउण्ड बाट भोटिंग राउण्डमा प्रवेश गराई भोटिंग राउण्डबाट नै प्रथम दित्तिएको छनोट गरिने छ । प्रथम हुनेलाइ नगद ७० लाख द्रितिय हुने लाइ २० लाख र तृतीय हुने लाइ नगद १० लाख प्रदान गरिनेछ ।कार्यक्रममा गायक आनन्द कार्की,संगीतकार ओम प्रकाश राइ र अभिनेत्री एलिना बास्कोटा निर्णायक रहेका छन् । कार्यक्रम मेघा टेलिभिजन मार्फत प्रशारण हुनेछ चैत्र २५ गते बाट अडिसन सुरु हुनेछ । पत्रकार सम्मेलनमा कार्यक्रमको आयोजक प्रेम श्रेष्ठ निर्णायक आनन्द कार्की,निर्णायक एलिना बास्कोटा,मेघा टेलिभिजनका अध्यक्ष श्री बद्री पोखरेल आ आफ्नो मन्तब्य राख्नु भएको थियो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

...र यो पनि