Date
शनि, फाल्गुन २२, २०७७
Sat, March 6, 2021

‘को बन्छ करोडपति’ एपीवान टेलिभिजनमा

नेपाल आइडल दुवै सिजनको सफलता पछि एपीवान टेलिभिजनले अब विश्वविख्यात टेलिभिजन रियालिटी शो ‘Who Wants to be the Millionnaire’ को नेपाली संस्करण छिट्टै प्रसारणमा ल्याउने भएको छ । राजधानी स्थित याक एण्ड यती होटेलमा बिहिबार एक कार्यक्रम आयोजना गरि आगामी दुई महिना भित्रसम्ममा ‘को बन्छ करोडपति’ नेपाली दर्शक सामु ल्याउने जानकारी दिएको हो ।

डेविड व्रिक्स, माइक ह्वाइटहिल र स्टेभेन नाइटले शुरु गरेको ‘Who Wants to be the Millionnaire’ प्रसारणमा ल्याउने नेपाल १ सय ६१ औं देश बनेकोे छ । ‘के बि सी नेपाल’ कार्यक्रमले नेपालको टेलिभिजन इतिहासमा नयाँ आयाम थपिनुको साथै नेपाली दर्शकलाई बौद्धिक ज्ञान हासिल गर्ने विश्वास आयोजकको रहेको छ । भारतमा नायक अमिताभ बच्चनले संचालन गर्दै आएको कार्यक्रम ‘कौन बनेगा करोडपति’को नेपाली संस्करणलाई महानायक राजेश हमालले संचालन गर्ने भएका छन् । “चर्चित फ्रान्चाइज शो नेपालमा आउदा अत्यन्तै खुशी र गौरवान्वित छु । को बन्छ करोडपति नेपाली दर्शकलाई पस्किनुपर्ने भएकोले नेपालीपन हुनु जरुरी छ ।” राजेश हमाल भन्छन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया

...र यो पनि