Date
बिहि, बैशाख ३०, २०७८
Thu, May 13, 2021

‘छक्का पञ्जा ३’ को फस्टलुक पोस्टर सार्वजनिक

यहि आउँदो दशैंमा प्रदर्शनमा आउने भनिएको बहुप्रतिक्षित चलचित्र ‘छक्का पञ्जा ३’ को अफिसियल पोस्टर सार्वजनिक गरिएको छ । आमा सरस्वती मुभिज तथा आइ.एम.ई. को प्रस्तुतिमा निर्माण भएको चलचित्रको फस्ट लुक पोस्टरमा फिल्मका पाँच प्रमुख पात्रहरुलाई देख्न सकिन्छ । पोस्टरमा चलचित्रको प्रदर्शन मिति उल्लेख गरेको पाइदैन । निर्माता तथा कलाकार दीपकराज गिरीका अनुसार चलचित्रको ट्रेलर यहि आउँदो शनिबार सार्वजनिक हुने र प्रदर्शन मिति पनि सार्वजनिक हुने जानकारी गराएका छन् ।

दीपाश्री निरौलाको निर्देशनमा तयार भएको चलचित्र ‘छक्का पञ्जा ३’ को ओभरसिज राइट्स हाइलाइट्सले एक करोडमा खरिद गरेको छ । यससँगै अब चलचित्र विदेशमा रिलिज गर्ने सम्पूर्ण अधिकार हाइलाइट्स नेपालसँग सुरक्षित रहनेछ । आजकल चलचित्र युटुबमा आउँछ भनेपछि हलमा आउने दर्शकको संख्या दिन प्रतिदिन घट्दै गएको कारणले यो पटक चलचित्र ‘छक्का पञ्जा ३’ युटुबमा नबेचेको जानकारी दीपकराज गिरीले दिएका छन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया

...र यो पनि