Date
सोम, फाल्गुन २४, २०७७
Mon, March 8, 2021

‘बुद्ध लामा बेहोस’ भन्ने समाचार भ्रामक

चर्चित रियालिटी शो ‘नेपाल आइडल सिजन पहिलो’का बिजेता बुद्ध लामा राजधानी स्थित नर्भिक अस्पतालमा भर्ना भएका छन् । सोमबार साँझबाट सामान्य ज्वरो आएको र रातभर पनि कम नभएपछि मंगलबार बिहान करिब ५ बजे गायक एलबिन थापा मगर(बुद्ध लामाको दाईको साथी)ले बुद्धलाई नर्भिक अस्पतालको इमर्जेन्सीमा ल्याएका हुन् । हाल बुद्धको स्वास्थ्यमा क्रमिक सुधार आएपछि उनलाई सेमि थ्रि बेडेड-डिलक्स ४०३ मा राखिएको छ ।

मौसम परिवर्तन र बुद्धको व्यस्तताको कारण दौडधुप बढी भएर ज्वरो आएको हुनसक्छ । कसैले थाहै नदिइ अस्पतालमा तस्विर खिचेर भ्रामक समाचार प्रकाशित गरिदियो ।

‘अनलाइनमा समाचार आए जस्तो एकदमै डराइहाल्नु पर्ने त्यस्तो केही पनि भएको छैन, सामान्य ज्वरो हो । हिजोदेखि बुद्ध मसँगै छ । बेहोस भएर अस्पताल ल्याएको भन्ने समाचार भ्रामक मात्र हो । चिकित्सकको अनुसार बुद्ध अहिले सामान्य अवस्थामा छ । बुधबार डिस्चार्ज हुने सम्भावना रहेको छ ।’ फिल्मी इन्फोसँग गायक एलबिन थापा मगरले थपे, ‘मौसम परिवर्तन र बुद्धको व्यस्तताको कारण दौडधुप बढी भएर ज्वरो आएको हुनसक्छ । कसैले थाहै नदिइ अस्पतालमा तस्विर खिचेर भ्रामक समाचार प्रकाशित गरिदियो ।’

वास्तविकता नबुझी समाचार सम्प्रेषण गर्दा बुद्धका परिवार तथा शुभचिन्तकहरु चिन्तित भएको उनले बताए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

...र यो पनि