Date
बिहि, बैशाख ३०, २०७८
Thu, May 13, 2021

रिलिज अगावै ‘छक्का पञ्जा ३’ को रेकर्ड, ३७ दिनमा करोड क्लब

गीत रिलिज भएको ३७ दिनमै करोड क्लब प्रवेश गर्ने पहिलो नेपाली फिल्मी गीत बनेको छ ‘पहिलो नम्बरमा’ ।

“छक्का पन्जा ३” फिल्मको पहिलो गीत ‘पहिलो नम्बरमा’ यतिबेला चर्चाको शिखरमा छ । संगीतकार दिपक शर्माको संगीत रहेको गीत पहिलो नम्बरमा करोड क्लबमा प्रवेश गर्न सफल भएको हो । गीत रिलिज भएको ३७ दिनमै करोड क्लब प्रवेश गर्ने पहिलो नेपाली फिल्मी गीत बनेको छ ‘पहिलो नम्बरमा’ ।

चलचित्र ‘छक्का पन्जा ३’ टिमले राजधानीमा पत्रकार भेटघाट कार्यक्रम आयोजना गरि गीत करोड क्लबमा पुगेको र ‘पहिलो नम्बरमा’का संगितकार दिपक शर्माको जन्मदिन परेकोले दुवै खुसियाली केक काट्दै मनाएका थिए । कार्यक्रमकै क्रममा निर्देशक दिपाश्री निरौला र दिपकराज गिरीले चलचित्रको अर्को गीत चाँडै नै रिलिज हुने र त्यसको केहि दिन पछि नै ट्रेलर सार्वजनिक हुने जानकारी दिए । वर्षको बहुप्रतिक्षित चलचित्र ‘छक्का पन्जा ३’ को रिलिज डेट भने अझै पनि फाइनल भएको छैन ।

तपाईको प्रतिक्रिया

...र यो पनि