Date
सोम, फाल्गुन २४, २०७७
Mon, March 8, 2021

कथा काठमाण्डुको ट्रेलर सार्वजनिक, प्रियंका उपस्थित नहुँदा निर्माण पक्ष तनाबमा

चलचित्रको गीत आउदा मेरो पात्रवारे थोरै थाहा पाउनुभएको थियो, ट्रेलर हेरीसक्दा चलचित्र भित्रको मेरो पात्रवारे अझै धेरै प्रष्ट हुनु हुनेछ र पात्र कथासगै बहन्छ, कथा जता बग्यो पात्र त्यतै…

चलचित्र ‘कथा काठमाण्डु’को ‘रातको कुरा’ बोलको गीत सार्वजनिक भएपछि मुख्य नायिका प्रियंका कार्की यतिबेला चर्चामा आएकी छिन् । गीत तथा ट्रेलर सार्वजनिक भएपछि नायिका कार्की ‘कथा काठमाण्डु’ निर्माण टिमसँग भने असन्तुष्ट रहेको चर्चा बजारमा चलिरहेको छ । चर्चामा आउनुको मुख्य कारण भने गीत र ट्रेलर सार्वजनिक समारोहमा उनी किन उपस्थित भईनन् भन्ने नै हो । गीत र ट्रेलर सार्वजनिक भएसगै नायिका कार्कीले आफ्नो इन्स्टाग्राममा चलचित्रको ट्रेलरका केही दृश्य भने शेयर गरेकी छिन् । शेयर गर्ने क्रममा उनले “चलचित्रको गीत आउदा मेरो पात्रवारे थोरै थाहा पाउनुभएको थियो, ट्रेलर हेरीसक्दा चलचित्र भित्रको मेरो पात्रवारे अझै धेरै प्रष्ट हुनु हुनेछ र पात्र कथासगै बहन्छ, कथा जता बग्यो पात्र त्यतै…” भनेर लेखेकी छिन् ।

संगीता श्रेष्ठको निर्देशन र विजय राईको लगानीमा बनेको चलचित्र ‘कथा काठमाण्डु’मा काठमाण्डुमा बसोबास गर्ने ३ जोडीको जीवनमा आइपरेका समस्या र संघर्षका कथालाई उतार्ने प्रयास गरिएको छ । चलचित्र असोज १२ गतेबाट प्रदर्शनमा आउदै छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

...र यो पनि