Date
आइत, फाल्गुन २३, २०७७
Sun, March 7, 2021

“कसौटी जिन्दगीमा” शाहरुख खानको प्रवेश

एक जमानामा हरेकको घरघरमा तहल्का मचाएको निकै नै लोकप्रिय भारतीय टिभी सिरियल “कसौटी जिन्दगीकी” गृहणी महिलाहरुमाझ अत्याधिक लोकप्रिय बनेको थियो । निर्माती एकता कपुरद्धारा निर्मित यस टिभि सिरियलको सफलतापछि भारतीय टिभीहरुमा पारिवारिक टेलिश्रृंखलाको बाढी नै आयो ।

त्यही लोकप्रियलाई कायम राखी निर्माती अहिले ‘कसौटी जिन्दगीकी २’ को निर्माणमा जुटेकी छन् । यसको सुटिङ पनि सुरु भइसकेको छ । उनी चाहन्छिन् पहिलेकै जस्तो लोकप्रियता यसले फेरि पनि ल्याओस । सिरियललाई सुरुमै चर्चित बनाउन उनी अनेक उपायहरुको खोजी गरिरहेकी छिन् ।

यसै सिलसिलामा एकताले यस सिरियलमा बलिउड सुपरस्टार शाहरुख खानलाई इन्ट्री गराउन सफल भएकी छन् । जसमा शाहरुखले सिरियलका पात्रहरु दर्शकलाई चिनाउनेछन् । उनलाई अघिल्ला तीन एपिसोडमा देख्न सकिनेछ । “कसौटी जिन्दगीकी” मा प्रमुख तीन पात्र थिए । प्रेरणा, अनुराग बशु र मिस्टर बजाज ।

यसपाली तीनवटै भूमिकामा नयाँ कलाकारहरु लिइएको छ । प्रेरणाको भूमिकामा एरिका फर्नान्डिसले अभिनय गर्दैछिन् भने अनुरागको भूमिकामा पार्थ समथान कन्र्फम भएका छन् । यो टेलिसिरियल कहिलेबाट प्रशारण सुरु हुन्छ भन्ने निधो भएको छैन ।

तपाईको प्रतिक्रिया

...र यो पनि